День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Річниця аварії на Чорнобильській АЕСЩорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.
Саме з цієї нагоди сьогодні керівництвом Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України проведено заходи щодо вшанування героїв-ліквідаторів.
За сумлінне виконання службових обов’язків, значні досягнення в трудовій діяльності та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, керівник Центру Володимир Лаврик, нагородив ліквідаторів грамотами МЦГР ШР ДСНС України та подякував кожному за самопожертву проявлену під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
В завершення заходу, керівництво Центру та ліквідатори вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника «Героям-чорнобильцям».
Шановні Сергію Вячеславовичу, Олександре Юрійовичу, Олександре Івановичу, Олеже Петровичу, Григорію Миколайовичу, щиро бажаємо всім Вам та Вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за ваші добрі справи!
Річниця аварії на Чорнобильській АЕС Річниця аварії на Чорнобильській АЕС Річниця аварії на Чорнобильській АЕС Річниця аварії на Чорнобильській АЕС
Слідкуйте за нами