Зустріч з представниками ОБСЄ в Україні та GICHD

30 липня 2019 року у рамках проведення заходів міжнародного співробітництва на базі Навчального центру ОРСЦЗ ДСНС України відбулася запланована зустріч з представниками Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування.

Метою візиту було ознайомлення з навчально-матеріальною базою Навчального центру для визначення можливостей щодо проведення тренінгів із нетехнічного обстеження та контролю якості розмінування у рамках спільного проекту «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності».

Учасників делегації привітали Олег Бондар, начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України та начальник Навчального центру Володимир Лаврик, які підкреслили важливість співпраці з міжнародними експертами, обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки роботи у майбутньому. В рамках заходу представникам делегації було продемонстровано спецтехніку та оснащення піротехніків Навчального центру, зокрема: спеціальні автомобілі розмінування, новітнє обладнання пошуку вибухонебезпечних предметів, захисні костюми тощо. Також під час візиту представники відвідали навчальні класи циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів, піротехнічні майданчики та  критий полігон для роботи з металодетекторами.

Слідкуйте за нами