Візит Міністра внутрішніх справ України та Голови ДСНС

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та Голова ДСНС Сергій Крук відвідали Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування
Вони ознайомились з навчально-матеріальною базою, яка використовується для підготовки фахівців піротехнічних підрозділів. Також на навчальному пункті підготовки фахівців піротехнічних підрозділів міністру продемонстрували як відбувається підготовка слухачів з професійно-технічного навчання та перепідготовки за робітничою професією «Сапер (розмінування)».
Гостей також ознайомили із принципом роботи протипіхотної касетної міни осколкової дії ПОМ-2 «ОТЁК», іншими протипіхотними мінами, що використовуються окупантами у ході широкомасштабної агресії російської федерації на території України, а також з сучасними артилерійськими боєприпасами, реактивними боєприпасами до систем реактивного залпового вогню «Град», «Ураган», «Смерч» та «Торнадо-С». Касетними осколковими елементами 9Н210 та 9Н235, кумулятивно-осколковими бойовими елементами 3Б30, тощо.
Крім того, відвідавши навчально-тренувальний комплекс, міністр та Голова ДСНС переглянули як відбувається ручне розмінування та виявлення протипіхотних мін фугасної дії, що були встановлені на різних типах ґрунтів (пісок та чорнозем).
Під час навчання, у якості протипіхотних мін фугасної дії використовуються тренажери D-mine, а також макети навчально-імітаційних протипіхотних та протитанкових мін різних видів.

Слідкуйте за нами