Онлайн-нарада в рамках міжнародного співробітництва між психологами

Психологи Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України в рамках міжнародного співробітництва між психологами системи психологічної підтримки Державної пожежної служби в Польщі та психологічної служби ДСНС долучилися до онлайн-наради з метою обміну досвідом та знаннями елементів, які є надзвичайно важливими в роботі психологів.
Психологами Державної пожежної служби в Польщі під час заходу презентовано систему роботи польської допомоги. В свою чергу начальник відділу психологічного забезпечення підрозділів ОРС ЦЗ Анатолій Сичевський поділився досвідом організації психологічного забезпечення персоналу ДСНС та надання допомоги постраждалому населенню внаслідок бойових дій.
Особлива увага польських колег була сфокусована на організації медико-психологічної реабілітації на базі Медичного реабілітаційного центру «Одеський».
За підсумком заходу, учасники ухвалили рішення щодо спільних заходів з психологічною службою Державної пожежної служби в Польщі за напрямком використання сучасних психологічних технологій для нейтралізації негативного впливу чинників надзвичайних ситуацій на населення.

 

Слідкуйте за нами