Дбаючи про безпеку дітей – ми дбаємо про наше майбутнє!

Мінна безпека та психологічний аспект тісно пов’язані, особливо зараз, коли не тільки дорослі, але й діти можуть відчувати страх та розпач. Фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності та психологів Центру проведено комплексний інформаційно-пізнавальний захід «Спокій зберігай – мінну безпеку вивчай!», який охопив дітей віком від 5 до 7 років.
У ході заняття діти виконували багато завдань по вивченню правил безпеки життя – складали пазли, щоб дізнатись, який боєприпас там схований, складали «Квітку безпеки», грали в гру з прищепками, визначаючи безпечні та небезпечні місця для дозвілля, також розповідали своїм улюбленим іграшкам правила поводження із небезпечними знахідками.
Психологи навчили дітей як зберігати та зміцнювати психологічне здоров’я, зменшувати прояви хвилювання за допомогою вправ із саморегуляції. За допомогою гри розвивали навички конструктивного спілкування та самовираження, а також впевненість у власній неповторності та унікальності.
Для закріплення отриманих знань діти отримали карту для проходження квесту «Знайди безпечний скарб», у ході якого виконували завдання на кожній станції.
Після отриманого призу діти висловили свої враження стосовно проведеного заняття за допомогою малюнків на асфальті.
Щирі радісні посмішки дітлахів і вогники щастя у їхніх очах дають нам впевненість, що ми на правильному шляху.
Далі буде. Разом до Перемоги!

Відео

Слідкуйте за нами