Інформаційна кампанія з мінної безпеки

Харківські рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні та профілактичні заходи задля запобігання надзвичайним ситуаціям
26 липня фахівці ДСНС м. Харкова спільно з викладачами Навчально методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області, піротехніками Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування, представниками Національна поліція України та волонтерами товариства Червоний Хрест України провели просвітницькі заходи з метою навчання населення і працюючий персонал правилам безпеки життєдіяльності, надання першої до медичної допомоги при кровотечі та правильності реагуванню і алгоритму дій на сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».
Рятувальники ДСНС завітали до одного з торговельних центрів Основ’янського району міста, щоб провести профілактичні бесіди серед працівників та відвідувачів закладу з питань пожежної і мінної безпеки. Вони розповіли про необхідність дотримання основних правил пожежної безпеки у службових приміщеннях, довели порядок дій у випадку виявлення, як сучасних так і застарілих вибухонебезпечних предметів, роз’яснили правила використання первинних засобів пожежогасіння, розповіли про те, як проводити евакуацію з палаючої будівлі.
Представники «Червоного Хреста» передали свої знання та навички з надання до лікарняної допомоги пораненим.
По завершенню бесіди усім співрозмовникам рятувальники вручали пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності та номерами виклику служб екстреного реагування.

Слідкуйте за нами