Інформаційно-роз’яснювальні та профілактичні заходи

Харківські рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні та профілактичні заходи задля запобігання надзвичайним ситуаціям
02 серпня фахівці ДСНС м. Харкова спільно з викладачами Навчально методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області, піротехніками Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування та представниками Національної поліції України провели просвітницькі заходи з метою навчання населення і працюючий персонал правилам безпеки життєдіяльності, надання першої до медичної допомоги при кровотечі та правильності реагуванню і алгоритму дій на сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».
Рятувальники ДСНС завітали до однієї із газозаправних станцій Основ’янського району міста, щоб провести профілактичні бесіди серед працівників об’єкту з питань пожежної і мінної безпеки. Вони розповіли про необхідність дотримання основних правил пожежної безпеки у службових приміщеннях, довели порядок дій у випадку виявлення, як сучасних так і застарілих вибухонебезпечних предметів, роз’яснили правила використання первинних засобів пожежогасіння, розповіли про те, як проводити евакуацію з палаючої будівлі.
Представники Навчально методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності передали свої знання та навички з надання до лікарняної допомоги пораненим і як правильно зупинити кровотечу.
По завершенню бесіди рятувальники відповіли усім співрозмовникам на безліч важливих питань щодо правил безпеки життєдіяльності.

Слідкуйте за нами