Святкування Дня працівника освіти

Згідно Указу Президента України від 11 вересня 1994 року № 513/94 «Про День працівників освіти» як в Україні, так і в Навчальному центрі ОРС ЦЗ ДСНС України 04 жовтня 2019 року було проведено урочисті заходи до Дня працівника освіти. Метою заходу було сприяння підвищенню престижу викладацької справи, підтримки ініціативності та передового досвіду в навчально-методичній роботі педагогічних працівників.

Керівництво Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України привітало освітян такими словами: «Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти. Ви вносите значний вклад у розвиток України. Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, невгасаючий ентузіазм та відданість своїй справі, яка забезпечує гідну відповідь на сучасні виклики природно-техногенних небезпек. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи, хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов».

За особистий внесок у покращення навчально-виробничого процесу, сумлінне виконання обов’язків та з нагоди святкування Дня працівника освіти кращім викладачам були оголошені подяки.

                              

Слідкуйте за нами