Проведення змагань з гасіння пожеж різного походження з використанням первинних засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання та пожежно-рятувальної техніки

Вже багато років Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби ДСНС України постійно співпрацює і надає теоретичну та практичну допомогу у питаннях попередження та гасіння пожеж різного походження для підприємств та організацій добування та постачання газу.

Так 04 жовтня 2019 року були проведені чергові щорічні змагання на пожежно-тренувальному полігоні Навчального центру між такими підприємствами: ПрАТ «Укргазвидобуток», ТОВ «Пром-енерго продукт» та Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед на які, як повноправні учасники, були запрошені команди Навчального центру, Нововодолазького РВ ГУ ДСНС України в Харківській області та САРС «Лікво» АТ «Укргазвидобування». Вперше за 6 років проведення даних змагань приймали участь, виступали та демонстрували свої навики з використання первинних засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання та пожежно-рятувальної техніки аж шість команд.

Команда САРС «Лікво» АТ «Укргазвидобування» вперше прийняля участь у змаганнях і не зважаючи на запеклу боротьбу між командами зайняла IV-те місце. Переможцями змагань стала команда Навчального центру, яка зайняла I-е місце. Не зважаючи на різні зайняті місця всі команди залишилися задоволенні змаганнями, адже усім відомо, що головне не перемога а участь.

                     

Слідкуйте за нами