Проведення комплексного кваліфікаційного іспиту «підвищення кваліфікації» із групою «Пожежний-рятувальник»

На виконання керівних документів по організації навчання робітничих кадрів в структурі ДСНС на базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України було проведено підвищення кваліфікації із групою ПР 19-6 «Пожежний-рятувальник».

По закінченню програми підвищення кваліфікації «Пожежний-рятувальник» 1 листопада 2019 року був проведений комплексний кваліфікаційний іспит, на якому були присутні заступники начальника центру полковник служби цивільного захисту Назаренко С.О та заступник начальника центру з матеріально-технічного забезпечення полковник служби цивільного захисту Мельник М.В. де слухачі відмінно впоралися з практичними завданнями  та показали достатній рівень теоретичних та практичних знань набутих за час навчання.

                       

Після  проведення іспиту слухачам були оголошені результати та присвоєно (підвищенно) робітничу кваліфікацію з врученням свідотства держаного зразку, посвідчення з охорони праці по допуску до робіт з підвищеною небезпекою а також про проходження навчання за программою II рівня підготовки з надання до медичної допомоги «Перший на місті події».

Слідкуйте за нами