Навчання осіб з питань пожежної безпеки

Одним із приоритетних напрямків Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України є проведення навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки відповідальних посадових осіб організацій різних форм господарювання. 01 листопада 2019 року, викладачем циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів майором служби цивільного захисту Сищенко Дмитром Олександровичем було проведено таке заняття з представниками Відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації. На занятті були присутні директори закладів загальної середньої освіти, завідувачі закладів дошкільної освіти, директор закладу позашкільної освіти.

Навчання проходило у формі бесіди. Було розглянуто основні питання з пожежної безпеки у навчальних закладах загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, основні умови їх виконання та дотримання, правила та порядок експлуатації первинних засобів пожежогасіння, електрогосподарства, інженерних комунікацій та порядок утримання евакуаціонних шляхів та виходів. У процесі заняття представникам відділу освіти були роз’яснені та надані розгорнуті відповіді на їх запитання.

Після проходження навчання керівники показали достатній рівень знань з питань пожежної безпеки та отримали свідоцтва відповідного зразку.

Слідкуйте за нами