Тиждень пожежної безпеки в навчальних закладах

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки, вихованню в учнів розуміння про можливість тяжких наслідків при порушенні правил пожежної безпеки, викладачем циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів старшим лейтенантом служби цивільного захисту Владиславом Кондратенком  було проведенно заняття в рамках тиждня  протипожежної безпеки «З вогнем погані жарти», у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №58.

Основним завданням будо донести до учнів знання про поведінку під час пожежі, та як слід діяти щоб уникнути нещасних випадків. Також було проведено змагання серед бажаючих на вміння одягання бойового одягу пожежного. Правила користування вогнегасником та первинними засобами пожежогасіння.Потрібно зазначити, що такі змістовні заходи, які проведені під час тижня протипожежних заходів , в яких приймають участь діти, педагогічний  колектив та обслуговуючий  персонал  навчального закладу, приносить велику користь для наших дітей. Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей  безпеці життєдіяльності, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Слідкуйте за нами