Навчання з пожежної безпеки з представниками Національної гвардії України

На цьому тижні, а саме з 17 грудня по 19 грудня 2019 року, викладачем циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів старшим лейтенантом служби цивільного захисту  Владиславом Кондратенком були проведені заняття з пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму на території Військової частини №3005, що знаходиться у місті Харкові. На занятті були присутні начальники складів, оператори котелень, та кирівники по відповідному напрямку.  

Заняття проводилися згідно навчальних програм, які включають в себе комплекс основних питань, за напрямком пожежна безпека. Під час навчання було надано необхідну інформацію, щодо змін в законодавчій базі, нові накази та розлянуті питання на які особливо потрібно звернути увагу. Проблемні моменти було розглянуто в розширеній формі. Використавши методику проведення заняття в режимі бесіди, також дало гарний результат у засвоєнні інформації. Досить жваво обговорювались основні питання з пожежної безпеки у складських приміщеннях, будівлях військових частин, котелень та основні умови їх дотримання. Були роз’яснені класифікації приміщень за вибухопожежною, пожежною небезпекою та методи іх визначення, правила експлуатації первинних засобів пожежогасіння та умови зберігання. По закінченню заняття всіх присутніх було особисто проконсультовано та надано розгорнуті відповідь на поставлені запитання.

Всі представники Національної гвардії України, які були присутні на навчанні, отримали свідоцтва про проходження курсу навчання з пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму.

Слідкуйте за нами