Кваліфікаційний іспит навчальної групи підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу»

На циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів 14 лютого 2020 року була проведена кваліфікаційна атестація навчальної групи, яка перша пройшла підготовку за програмою підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу».
За час навчання, слухачі більш детально вивчали та ознайомились з новітніми металодетекторами активного типу пошуку, феромагнітометрами, сучасними засобами розмінування (Hook and Line) та порядку роботи з ними під час проведення робіт з розмінування. Також було розглянуто вимоги керівних документів, стандартних оперативних процедур, окремих доручень та розпоряджень Голови ДСНС. Також, слухачі вивчили та ознайомились з сучасними зразками боєприпасів, ручних гранат, які можуть зустрічатись під час проведення робіт з розмінування на території України, проводили практичні розрахунки зарядів для підриву залізобетонних конструкцій. Свої набуті теоретичні навички практично закріпили під час проведення занять з виробничого навчання.
За результатами навчання, слухачі готові виконувати завдання за призначенням та передавати набутий досвіт молодому поколінню фахівців, які проводять роботи з розмінування місцевості на території України.
Нагадуємо! Якщо під час прогулянки Ви виявили предмет, що за своїми ознаками схожий на вибухонебезпечний – одразу дзвоніть до представників Державної служби надзвичайних ситуацій або Національної поліції за номерами: 101,102 або 112!

Слідкуйте за нами