Заняття зі службової підготовки у 2019 – 2020 навчальному році

В Навчальному центрі тривають заняття зі службової підготовки з навчальними групами за напрямками діяльності. Так протягом лютого 2020 року було вивчено та показано на практиці порядок надання домедичної допомоги постраждалим при підозрі на гостре отруєння невідомою речовиною, а також практично опрацьовані нормативи із спеціальної фізичної підготовки “Накладання шини при переломах кісток верхніх та нижніх кінцівок: при переломі кісток плеча, при переломі кісток гомілки”.

В навчальних групах офіцерського складу заняття були проведені начальником пункту охорони здоров’я працівником Косаренко К.Л. за участю заступника начальника центру з матеріально-технічного забезпечення полковника Мельника М.В., в навчальних групах молодшого начальницького складу, фельдшером – рятувальником Рижовим Д.І.   

Начальником циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів підполковником служби цивільного захисту Процюком Б.В. та викладачем циклу старшим лейтенантом служби цивільного захисту Глазуном П.П. були проведені заняття з профільної підготовки на тему “Класифікація вибухонебезпечних предметів, їх ідентифікація за характерними ознаками”.

Під час занять було використане мультимедійне обладнання та макети вибухових пристроїв, що знаходяться на циклі, що зробило проведення заняття ще більш насиченим та цікавим.

Слідкуйте за нами