Круглий стіл на тему « Профілактика вирішення педагогічних конфліктів під час навчального процесу»

У Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України відбулося засідання круглого столу, на якому розглядалось попередження та вирішення педагогічних конфліктів під час здійснення освітнього процесу.

До запланованого навчально-методичним відділом заходу, який проходив в онлайн режимі, приєдналися поважні гості: завідувач кафедри нарисної геометрії та комп’ютерного моделювання Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ» кандидат технічних наук, доцент Андрій Чернявський, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, доцент Надія Стеценко.

За пропозицією ведучого круглого столу, викладача навчального пункту Олександра Жихарєва, обговорення широкої проблеми обмежили аналізом деструктивних зіткнень у стосунках між викладачем та здобувачем освіти. Гості поділилися з учасниками круглого столу найбільш показовими випадками конфліктів та способами їх вирішення з урахуванням сучасних наукових педагогічних підходів. На засіданні виступили досвідчені викладачі центру: викладач Іван Оніщенко, який навів теоретичні засади конфліктології в педагогічній практиці та викладач Анатолій Борисенко, який, ґрунтуючись на багаторічному досвіді викладання спеціальних предметів, розповів про найбільш дієві способи вирішення педагогічних конфліктів в умовах специфічного освітнього середовища. Проблеми, які піднімалися на засіданні круглого столу, викликали живий інтерес серед учасників та жваво обговорювались в процесі його проведення.

Головний висновок, який зробили учасники круглого столу: попередження та зниження кількості і гостроти педагогічних конфліктів можливе за рахунок зміцнення авторитету викладача та підвищення його педагогічної майстерності.

Слідкуйте за нами