Інформування про мінну небезпеку

інформування населення про ризикиінформування населення про ризики

ПОСИЛАННЯ НА ПОТОЧНЕ ІНФОРМУВАННЯ

інформування про мінну небезпекуінформування про мінну небезпекуінформування про мінну небезпекуінформування про мінну небезпекуінформування про мінну небезпекуінформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

 

 

 

Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності, провели заняття із учнями Харківської загальноосвітньої школи №105 та Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» щодо інформування у сфері мінної безпеки. Школярі розробили пам’ятки про свої дії у разі виявлення небезпечних предметів, активно приймали участь у грі «Мої дії при виявленні підозрілого предмету» та ознайомились із класифікацією вибухонебезпечних предметів.

 

 

 

 

Допитливість – найхарактерніша риса школярів. Сьогодні, під час проведення інформування з мінної безпеки, фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з учнями Харківської ЗОШ №68, окрім ознайомлення з класифікацією ВНП, було закріплено нові знання тематичною бесідою «Якщо я знайду небезпечний предмет….», грою «Мої дії у разі виявлення підозрілого предмету» та командною грою «Я розрізняю ВНП».

Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

 

Викладачем навчального пункту підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Максимом Прокопець зі школярами проведене показове заняття з пожежної безпеки на тему: «Пожежний автомобіль та його можливості». Під час заняття, охоплено більше ста дітей різних класів. Викладач розповів дітлахам про пожежний автомобіль, його можливості, порядок використання бойового оснащення автомобіля.

 

 

 

 

 

Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності продовжують проводити інформування підростаючого покоління у сфері мінної безпеки. Сьогодні проведені заняття із учнями Харківської спеціалізованої школи № 66, Харківської ЗОШ №150 та Харківської ЗОШ № 113. Школярі розробляли пам’ятки про свої дії у разі виявлення небезпечних предметів, виконували завдання – розмальовку, ознайомились із класифікацією вибухонебезпечних предметів та грали в гру «Так чи Ні», у якій відповідали за допомогою сигнальних карток про свої дії у разі виявлення підозрілого предмета.

Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку Інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

 

І знову потрібна та корисна справа! Сьогодні фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю проведено інформування по протимінній діяльності із учнями КЗ «Харківський університетський ліцей», Харківської гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова та учнями приватної школи ThinkGlobal. Під час навчальних занять було розглянуто класифікацію ВНП, обговорено правила поведінки під час виявлення небезпечного предмету та колективно моделювали ситуації із сучасного життя «Як уникнути небезпеки та зберегти життя».

інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

 

Не припиняємо інформувати підростаюче покоління з питань протимінної діяльності. Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю, сьогодні ознайомили школярів Комунального закладу «Малоданилівський ліцей» із небезпечними залишками Другої світової війни – вибухонебезпечними предметами, які зустрічаються на території Харківської області та обговорили правила поводження при виявленні підозрілих чи небезпечних предметів. Після чого закріпили набуті знання бесідою «Бережи себе, бережи інших!».

інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

 

Робота з інформування у сфері протимінної діяльності не зупиняється! Сьогодні фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності разом зі школярами ЗОШ № 78 та ЗОШ №54 м. Харкова поєднували приємне з корисним – знайомились із класифікацією вибухонебезпечних предметів та грали в гру «Світлофор», у якій підтверджували чи спростовували дії під час виявлення небезпечних предметів.
Надання нових та корисних знань у сфері протимінної діяльності – найголовніше наше завдання!

 

 

 

 

 

Наша справа, безперечно є мегакорисною, адже інформування у сфері протимінної діяльності є дуже актуальним у наші дні. Сьогодні фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності разом зі школярами Харківської СШ №73, Зеленогайського ліцею №1, Покотилівського ліцею №2 та Харківської ЗОШ №58 мали змогу ознайомитись із класифікацією вибухонебезпечних предметів та правилами поводження при їх виявленні. Діти приймали дуже активну учать у обговоренні правил, які закріпили грою «Мої дії у разі виявлення ВНП чи схожого предмета».

 

 

 

 

 

 

 

Ведемо далі розпочату корисну та потрібну справу – інформування підростаючого покоління щодо мінної небезпеки. Сьогодні фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності разом з учнями Комунального закладу «Дергачівський ліцей №2» провели навчальну екскурсію та навчились розпізнавати вибухонебезпечні предмети, ознайомились з їх класифікацією. Закріпили отримані знання сортуванням карток «Я вмію відрізняти ВНП», розмальовками, грою «Так чи Ні» – перевіряли набуті знання щодо правил поводження із вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення.
Дякуємо активним школярам – всезнайкам за участь в екскурсії!

інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

інформування про мінну небезпеку

інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

Розширяємо кругозір підростаючого покоління! Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності продовжують проводити заходи, пов’язані із інформуванням школярів щодо небезпеки, яка може чатувати скрізь. Під час заходу обговорювали правила поводження при виявленні ВНП та ознайомились з їх класифікацією, шляхом гри виявили місця, де безпечно проводити свій вільний час. Школярі ЗОШ № 126 м. Харкова були дуже жвавими та брали активну участь у обговоренні та виконанні завдань.

 

 

 

 

 

Рухаємось далі у заданому напрямку! Сьогодні, разом з учнями КЗ «Харківська санаторна школа №11» продовжуємо знайомство з вибухонебезпечними предметами та правилами поводження при їх виявленні. Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності перевірили набуті знання грою «Так чи ні», у якій учні підтверджували або спростовували дії при виявленні ВНП, сортували картки «Вибухонебезпечні предмети та схожі на них» та розглядали фотогалерею «Вибухонебезпечні предмети, які виявляють на території Харківської області». Заняття пройшло цікаво та активно!

 

 

 

 

Фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, сьогодні були проведені заняття з учнями Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей професіонал» за тематикою: «Правила поводження із вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення”. Під час занять діти мали змогу ознайомитись із класифікацією ВНП та ознайомились з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів та їх характеристиками.
Також, в ході заходу було проведено ознайомчу екскурсію за програмою «Центр практики безпеки ТехноПарк Ватутіне», під час якої, рятувальники у доступній формі розповіли школярам про важливі правила безпеки життєдіяльності та ознайомили дітей з пожежно-рятувальною технікою.

 

 

 

 

Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України продовжують проводити роз’яснювальну роботу з дітьми щодо правил поводження із вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення. Сьогодні, на базі Центру, були проведені заняття зі школярами Харківської гімназії №47.

 

 

 

 

Продовжуємо проводити роз’яснювальну роботу зі школярами. Сьогодні, на навчально-матеріальній базі Міжрегіонального центру, були проведені заняття з учнями Комунального закладу «Харківська санаторна школа №1» та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47. Під час заняття фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності була проведена роз’яснювальна робота з дітьми щодо правил поводження із вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення. Наприкінці заняття проведено групову перевірку здобутих знань шляхом гри «Я вмію відрізняти вибухонебезпечні предмети» та бесіду «Безпечні місця для гри та відпочинку».

інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку

 

 

 

 

Продовжуємо інформувати підростаюче покоління щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. У ході навчальної екскурсії, школярі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68, сьогодні ознайомились із класифікацією вибухонебезпечних предметів та мали змогу перевірити здобуті знання. У групах виконані завдання: «Порядок моїх дій у разі виявлення небезпечного предмету», гра-сортування «Вмію розпізнати небезпечні предмети» а також представлена фотогалерея «Найбільш поширені ВНП Харківської області. Небезпека може бути поруч». Школярі активно приймали участь у виконанні завдань та обговоренні питань.

інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку інформування про мінну небезпеку

Слідкуйте за нами