Дні цивільного захисту

11 травня до школярів Новоселівського навчально-виховного комплексу завітали співробітники Навчального центру. Рятувальники продемонстрували дітям захисне спорядження пожежних, бойовий одяг та обладнання, яке вони використовують для ліквідації пожеж та рятування людей. Також для школярів та адміністрації закладу фахівці Центру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а за допомогою наочних матеріалів (макетів мін, гранат, артилерійських снарядів) рятувальники ознайомили присутніх із різновидами ВНП.

Наступним етапом стала практична частина, а саме навчальна евакуація учнів у кількості 128 чоловік та гасіння «умовної пожежі» з викидом небезпечних хімічних речовин. За легендою, учні 6 класу були заблоковані в приміщенні школи, а один школяр, перебуваючи у стресовому стані, перелякавсь та сховався на шкільному подвір’ї. Завдяки злагодженим діям рятувальників надзвичайна подія була ліквідована, а учень у найкоротші строки був знайдений собакою-рятувальником «Крісом».

Наприкінці заходу директор Новоселівського НВК Андрієнко Любов Анатоліївна подякувала фахівцям Навчального центру за допомогу у проведенні Дня цивільного захисту. Підводячи підсумки заходу, голова Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади Олександр Єсін підкреслив що: «Подібні заняття дуже важливі для підростаючого покоління, тому що дуже важливо з дитинства знати як оперативно та правильно діяти в екстремальній ситуації, і тим самим, вміти захистити себе та оточуючих».

Слідкуйте за нами