Першість з пауерліфтингу.

14 березня 2019 року було організовано та проведено першість Навчального центру з пауерліфтингу. Змагання проходили з двох дисциплін, а саме жим штанги лежачи та піднімання штанги на біцепс.  Пауерліфтинг – це спорт сильних. Він привертає велику увагу, як чоловіків так і жінок, користується авторитетом у людей різного віку. В змаганнях прийняв участь особовий склад центру, слухачі навчального курсу та підлітки.

За змаганнями стежила кваліфікована суддійська бригада в складі майстра спорта міжнародного класу по пауерліфтингу України, судді республіканського рівня Паламарчука Н.Я. та Шило В.В. Змагання проходили під дружні оплески вболівальників.

Кращих результатів досягли спортсмени:

– дисципліна жим штанги лежачи: МСМК Чумак В., МС Павлов С. та Токовий К., дебюданти Удовенко А., Бугайов А. та Зеленський О.

– дисципліна піднімання штанги на біцепс: МС Павлов С. та Токовий К., дебютант Зеленський О.

Кращими спортсменами в абсолютній першості стали МС Токовий К., МСМК Чумак В., МС Павлов С., КМС Дядченко А. та дебютант Бугайов А. Учасники змагань які показали найкращі результати були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями.

Слідкуйте за нами