Проведення тренінгу представниками МКЧХ

03 – 04 серпня 2021 року, на навчально-матеріальній базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста було проведено тренінг щодо надання першої допомоги при мінно-вибухових травмах. Під час проведення тренінгу було розглянуто 12 тематичних модулів та відпрацьовано практичні навички.

У тренінгу взяли участь представники ДСНС України, ТК «Центр Спеціальної Підготовки» та Державної спеціальної служби транспорту.

І в завершення навчань, всі учасники отримали сертифікати щодо проходження тренінгу.

Також, сьогодні представником Міжнародного Комітету Червоного Хреста, фахівцем відділу з питань збройної небезпеки МКЧХ – Ольгою Побережною було вручено сертифікат на отримання майна від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в якості благодійної допомоги.

Отримане майно, а це сучасні офісні меблі, комп’ютерна техніка та фото-відео апаратура, буде застосовуватися в повсякденній діяльності підрозділами за напрямком гуманітарного розмінування Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

Керівництво Центру висловлює свою подяку керівництву Міжнародного Комітету Червоного Хреста за плідну співпрацю, яка вже продовжується декілька років!

Слідкуйте за нами