Робочий візит представників Департаменту цивільного захисту ХОДА

Департаменту цивільного захистуСьогодні до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України з робочим візитом прибули директор Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Іван Сокол та заступник директора Департаменту Володимир Щітов.
Метою візиту, було ознайомлення з навчально-матеріальною базою Центру, основними підрозділами, технікою та оснащенням яке використовується для виконання практичних заходів гуманітарного розмінування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій). Під час зустрічі керівник Центру Володимир Лаврик розповів про основні завдання, які покладено Державною службою України з надзвичайних ситуацій на Міжрегіональний центр, ознайомив керівництво Департаменту з інженерною, спеціальною та пожежно-рятувальною технікою що знаходиться на озброєнні Центру, з навчальними полями та класною базою, яка використовується під час навчання фахівців для піротехнічних та інших підрозділів системи ДСНС України.
Також, керівники обговорили питання щодо подальшої взаємодії з питань виконання заходів протимінної діяльності та на випадок виникнення надзвичайних ситуацій (подій) на території Харківської області.

Департаменту цивільного захисту Департаменту цивільного захисту Департаменту цивільного захисту Департаменту цивільного захисту

Слідкуйте за нами