З Днем рятівника!

Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас з нагоди нашого професійного свята – Дня рятівника!
17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.
За своїм покликанням Ви обрали важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Вона вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги, здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати особистим заради спільного.
Щиру вдячність висловлюю тим, хто найбільше страждає від незручностей нашої професії – матерям, дружинам та рідним рятувальників за безмежне терпіння і порозуміння. Ваша дбайлива турбота та підтримка допомагають нам витримувати й переносити всі труднощі та випробовування.
Особливої уваги заслуговують наші ветерани, котрі багато сил і енергії віддали рятувальній справі. Вони багато зробили, аби любов до професії зростала з кожним роком. Сподіваюся й на подальшу дієву співпрацю з вами, адже на моє глибоке переконання, лише поєднання професійного досвіду, життєвої мудрості є запорукою подальшого удосконалення нашої роботи та забезпечення відмінних її результатів.
Сердечно зичу Всім міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у нашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!
З повагою начальник МЦГРШР ДСНС України – Володимир Лаврик
Слідкуйте за нами