Робочий візит представників Центру з протимінної діяльності Хорватії – Центру тестування, підвищення кваліфікації та професійної підготовки (HCR-CTRO)

Центр з протимінної діяльності ХорватіїСьогодні до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України з робочим візитом завітали колеги з Хорватії, а саме, директор Центру з протимінної діяльності Хорватії – Центру тестування, підвищення кваліфікації та професійної підготовки (HCR-CTRO) Катарина Маркт та її радники Томіслав Бан і Зелька Крхац.
Головною метою цього візиту є обмін досвідом в сфері протимінної діяльності, а також більш детальне представлення всього процесу сертифікації та випробування машин для розмінування, засобів захисту та собак, що використовуються при гуманітарному розмінуванні.
В обговоренні питань з напрямку протимінної діяльності взяли участь: Олег Бондарь – начальник Управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України, Володимир Лаврик – начальник Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, особовий склад відділу сертифікації та гарантії якості та відділу контролю якості розмінування. Під час круглого столу колеги з Хорватії поділились накопиченими спеціальними знаннями та власним досвідом у сфері протимінної діяльності. Також, були обговорені питання з даного напрямку щодо подальшої співпраці між Україною та Республікою Хорватія.

Центр з протимінної діяльності Хорватії Центр з протимінної діяльності Хорватії Центр з протимінної діяльності Хорватії Центр з протимінної діяльності Хорватії

Слідкуйте за нами