Круглий стіл щодо річного планування заходів з протимінної діяльності в Україні

МаріупольЗ 29 по 30 вересня у місті Маріуполь відбулося засідання круглого столу щодо річного планування заходів з протимінної діяльності в Україні. У заході взяли участь 30 представників організацій з протимінної діяльності, органів державної влади, національних та міжнародних операторів, місцевих органів влади та неурядових організацій.
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України представляв керівник Центру Володимир Лаврик.
Під час заходу учасники обговорили етапи та методи належного планування заходів з протимінної діяльності. Також, цей захід надав учасникам можливість презентувати власні підходи до щорічного планування заходів та обговорити різні практики під час роботи у групах. Представники Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування (Geneva International Centre for Humanitarian Demining – GICHD ) поділилися своїм власним досвідом щодо того, як перетворити процес щорічного планування на інструмент для підвищення оперативної ефективності організацій з протимінної діяльності.

круглий стілкруглий стіл

Слідкуйте за нами