Проведення практичного заняття з гасіння пожеж у виді змагань

ГаздобичСьогодні на базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено практичне заняття з гасіння пожеж у виді змагань, з представниками підприємств ПрАТ «Укргазвидобуток», ТОВ «ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ», Представництва «Регал Петролеум Корпорейшин Лімітед», Філії ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» та представників 56-ДПРЧ смт. Нова Водолага Харківської області.
Практичні заняття з працівниками підприємств необхідні для відпрацювання чіткості та злагодженості дій у разі виникнення пожежі, здобуття знань, навиків та правил поведінки при поводженні з первинними засобами пожежогасіння, пожежно-технічним обладнанням, пожежною технікою та додатковим обладнанням, яке використовується при гасінні пожеж.
Були сформовані 5 команд по 6 працівників, які приймали участь у змаганнях. Змагання складалися з 6-ти етапів:
– 1 етап тренування: одягання одягу пожежного та спорядження.
– 2 етап тренування: практичне відпрацювання оперативного розгортання від пожежного автомобіля та подачею вогнегасної речовини на гасіння умовної пожежі.
– 3 етап тренування: гасіння пожежі моделі електроустановки вуглекислотним вогнегасником та легкозаймистої речовини порошковим вогнегасником.
– 4 етап тренування: показовий етап щодо рятування постраждалого з задимленої зони небезпечної для життя, транспортування постраждалого на ношах до безпечної зони та надання йому першої домедичної допомоги.
– 5 етап тренування: практичне відпрацювання гасіння пожежі різних матеріалів порошковим вогнегасником ВП-50 (ВП-100).
– 6 етап тренування: практичне відпрацювання оперативного розгортання від пожежного автомобіля та подачею ствола ГПС-600 (повітряно-механічної піни).
При підведенні підсумків проведення змагань були визначені команди-переможці, яким вручені відповідні нагороди начальником центру та керівниками підприємств.

Регал Петролеум Корпорейшин Лімітед Укргазвидобуток ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ Полтавагазвидобування

Слідкуйте за нами