У місті Женева проходив 8-й Технологічний семінар з протимінної діяльності

Технологічний семінар з протимінної діяльностіУ рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги ОБСЄ «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності» з 2 листопада по 4 листопада 2021 року в місті Женева, Швейцарська Конфедерація, проходив 8-й Технологічний семінар з протимінної діяльності, організаторами якого були Женевський міжнародний центр з гуманітарного розмінування та Служба ООН з питань протимінної діяльності.
Участь в семінарі взяли начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Олег Бондарь та начальник Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України Володимир Лаврик.
Під час проведення семінару розглядалися питання щодо технологій протимінної діяльності зосереджених на використання механічних систем, важливості обміну повідомлень щодо ризиків вибухонебезпечних боєприпасів та дистанційного зондування, штучного інтелекту та машинного навчання. Зосереджену увагу було приділено інноваціям та технологіям що прискорюють впровадження процесів та заходів щодо вивільнення земель безпечними способами та з високою впевненістю у кінцевому продукті.
Також, в ході робочої поїздки, керівництвом були обговорені питання щодо подальшої співпраці Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування з Міжрегіональним центром гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.
Технологічний семінар з протимінної діяльності Технологічний семінар з протимінної діяльності Технологічний семінар з протимінної діяльності
Слідкуйте за нами