Завершився навчальний курс щодо управління інформацією у протимінній діяльності та функціонування системи IMSMA

IMSMA19 листопада у м. Києві завершився навчальний курс щодо управління інформацією у протимінній діяльності та функціонування системи IMSMA. Захід був організований Данською Радою у справах Біженців (DRC) у період з 09-19.11.2021 р.
У зустрічі приймали активну участь фахівці з управління інформацією з протимінної діяльності Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, ГУ ДСНС в областях, підрозділів центрального підпорядкування, а також співробітники міжнародних організацій, які мають досвід використання сучасних комп’ютерних систем для управління інформацією у протимінній діяльності.
У ході зустрічі такі питання управління інформацією у протимінної діяльності як: керівні документи щодо регламентування процесу управління; шляхи переходу на новітнє програмне забезпечення; передовий іноземний досвід.
Сформоване у ході зустрічі загальне розуміння концепції новітнього програмного забезпечення та вирішення окремих технічних питань дає можливість виконати запланований перехід вчасно та без відмов у роботі системи управління інформацією ДСНС.
Слідкуйте за нами