Відділ контролю якості розмінування

Інспектування ділянок розмінованої місцевості

Орган з інспектування – відділ контролю якості розмінування МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ (далі — ОІ) здійснює свою діяльність в межах чинного законодавства України і виконує роботи з інспектування операторів, продукції, процесів та послуг в сфері протимінної діяльності згідно з сферою акредитації, щодо якої ОІ призначається.

Назва Органу з інспектування повна і скорочена: 

Відділ контролю якості розмінування МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ (ВКЯР МЦГР ШР ДСНС України).

Акредитація в НААУ, Статут МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ, Положення про Відділ, забезпечують юридичну, фінансову та адміністративну незалежність від замовників, зацікавлених у інспектуванні операторів ПМД та розмінованих ділянок місцевості.

ОІ визначений в межах юридичної особи (МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ), як окремий підрозділ — відділ контролю якості розмінування.

ОІ «ВКЯР МЦГР ШР» використовує печатку, реквізити та розрахункові рахунки МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ.

ОІ використовує за призначенням закріплені за ним наказом начальника МЦГР ШР ДСНС України основні, оборотні фонди та приміщення.

Орган з інспектування має документацію, яка описує діяльність, щодо якої він є компетентним.

Діяльність ОІ проводиться згідно з основними положенням та правилами НААУ, законодавством України в сфері протимінної діяльності.

Орган з інспектування має достатнє забезпечення (страхування, резервні фонди), щоб покрити зобов’язання, пов’язані з його діяльністю.

Телефон: 05740 68329, факс: 05740 68329,

e-mail: [email protected]

Особа, визначена керівником для комунікації: начальник відділу КЯР підполковник служби цивільного захисту Кривцун Володимир Миронович 

Телефон: 05740 68329

e-mail: [email protected]

ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ІНСПЕКТУВАННЯ РОЗМІНОВАНОЇ ДІЛЯНКИ МІСЦЕВОСТІ

ЛИСТ-ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ІСПЕКТУВАННЯ

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ІНСПЕКТУВАННЯ ОЧИЩЕНОЇ/РОЗМІНОВАНОЇ МІСЦЕВОСТІ

СКАРГИ ТА АПЕЛЯЦІЇ